Івано-Франківська Архієпархія вкотре підтримала мешканців деокупованої Херсонщини

100 гігієнічних наборів, продукти для польової кухні, генератор, осушувачі приміщень передано потерпілим від підриву дамби Каховської ГЕС завдяки співпраці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з Мальтійською службою допомоги м. Івано-Франківськ.

«Преосвященному Архієпископу і Митрополиту Володимиру Війтишину дякуємо за повсякчасну допомогу та підтримку в реалізації нашого гуманітарного служіння», — пишуть волонтери МСД на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Людям у потребі також було передано перші продуктові пакунки у рамках проєкту «Гуманітарна допомога для населення України», який передбачає видачу 12750 наборів продуктів першої необхідності особам, постраждалим внаслідок війни на звільнених від російської окупації територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно важких умовах.

«Херсон щодня потерпає від масових обстрілів. На перший погляд, велике місто — моторошно безлюдне. Однак, під супровід нестихаючої канонади вибухів — життя триває. Місцеві незламні люди тримаються, не впадають у розпач та зневіру, щоранку розбирають нові завали, гуртуються та продовжують вірити, що цьому пеклу прийде кінець», — зазначають волонтери, які передавали допомогу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ