У селі Підгір’я святий Миколай прийшов до всіх потребуючих

Нещодавно, в надвечір’я дня святого Миколая, на парафіях Різдва Христового та св. Миколая, що у с. Підгір’я Богородчанського протопресвітеріату, парафіяни зробили добру справу.

Після святкової Божественної Літургії діти парафії спільно із парохом двох храмів о. Миколою Фреїшином, з гарними привітаннями, віршами й піснями відвідали всіх потребуючих односельчан і принесли пакуночки від святого Миколая.

Цього разу напередодні свята Миколая за пожертви благодійників придбали необхідні харчові продукти, засоби гігієни та все розфасували у пакунки.

«Соціальне служіння триває. Завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, додає сили і наближає наше спільну перемогу. Дякуємо Богу, що направляє нас дорогами добра і милосердя», — зазначає о. Микола.

Душпастир закликав бути посланцями святого Миколая, творячи добро іншим, а також не забувати про молитву:

«У цей час ми спішимо робити добрі справи для своїх ближніх, рідних. Але є скрутні життєві обставини і стається так, що у людини немає рідних, близьких. Тому маємо завжди пам’ятати, що посланцями святого Миколая можемо бути тільки ми, щоб саме через нас святий міг передати усім потребуючим свою підтримку, співчуття. Пам’ятаймо, що святий Миколай має прийти до кожного! Цього року в Миколая Чудотворця передусім просимо миру та перемоги!».

Повідомив о. Микола Фреїшин