У с. Побережжя відзначили храмове свято

У понеділок, 19 грудня, на парафії святого Миколая, що у с. Побережжя Єзупільського протопресвітеріату, відзначили храмове свято.

На храмовий празник запросили о. Володимира Заліського — адміністратора парафії у с. Павлівка, о. Романа Ватащука — адміністратора парафій у с. Козина і с. Пітрич, а також о. Івана Гнатюка — сотрудника Архікатедрального Собору Воскресіння Христового м. Івано-Франківська.

На празнику були присутні парафіяни, діти, молодь та запрошені гості.

Урочисті святкування розпочалися із ранішніх богослужінь, відтак вірні та гості храму мали змогу молитися на святковій Божественній Літургії.

Богослужіння очолив о. Володимир Заліський, якому співслужили парох храму о. Микола Затварницький та запрошене духовенство.

В часі Літургії о. Володимир Заліський виголосив проповідь для молільників, наголосивши на добрих вчинках, які кожна людина має чинити за прикладом святого Миколая.

По завершенні Служби Божої для всіх присутніх у храмі зачитали молитви на оздоровлення для душі й тіла. Кожен вірний мав чудову нагоду приступити до мощей та ікони святого Миколая Чудотворця. Також священнослужителі освятили воду для молільників.

У цей день парафіяни та запрошені священники вітали пароха о. Миколу Затварницького із 30-ою річницею ієрейських свячень. Отцю Миколі вручили привітальну грамоту від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, в якій висловлювали вдячність за жертовне душпастирське служіння Церкві.

До слів привітань для о. Миколи приєдналися діти, які також привітали всіх присутніх зі святом, а відтак отримали подарунки від святого Миколая.

Завершилися празничні моління святковим мируванням всіх вірних у святині.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ