У Рожнятові Хресну Дорогу провели учасники дитячого хору «Сяйво»

У четвер, 23 березня, у храмі Різдва Христового Рожнятівського протопресвітеріату, діти – учасники парафіяльного дитячого хору «Сяйво» провели Хресну Дорогу.

«Діти всією душею відчували муки Христові. Кожна із 14 стацій була пронизана щирим співчуттям маленьких дитячих сердець. Зворушливим було завершення Хресної Дороги, коли кожна дитина у віршах і піснях просила Господа про дар щирого покаяння», – зазначили організатори заходу.

У такий спосіб маленькі учасники хору «Сяйво» спробували по-новому в особливий спосіб представити подію, яка відбулася понад дві тисячі років тому, але, завдяки якій змінився хід історії всього людства, бо через смерть та Воскресіння нашого Господа всі ми отримали змогу знову називатися дітьми Божими.

До слова, дитячий хор «Сяйво» під орудою Ірини Яремчук діє на парафії вже пів року. Репертуар дитячого колективу складають релігійні пісні, духовна хорова музика, а також класичні релігійні твори. Діти беруть участь у Літургіях та святах, які організовуються на парафії.

«Хресна дорога – це дорога, яку Ісус Христос у великих муках пройшов на Голгофу. Нині вона символізує трагічну ходу України до свого воскресіння з мороку війни», – зазначила п. Галина Фреїшин.

«Дякуємо керівниці хору Ірині Яремчук та всім діткам за пережиті емоції під час розважання над Христовими Страстями», – додали організатори дійства.

Повідомила п. Галина Фреїшин