Молодіжна християнська спільнота “Дар” у Калуші відтворила 76-ту “Зображальну хресну дорогу”

У Хрестопоклонну неділю, 19 березня, вулицями Хотіня пройшло молитовно-театральне дійство Страстей Христових за участю молодіжної християнської спільноти “Дар”. Це особливий різновид наочної молитви та проходження Хресної дороги, що надає можливість побачити та співпереживати аж до сліз.

Цю місію парафіяльна молодь храму св. Миколая, що у м. Калуш-Хотінь (адміністратор парафії о. Євген Ткач), виконує вже 10 років, її керівником є о. Андрій Ляхович.

«На жаль, через час пандемії та початок війни виступи було призупинено, але сьогодні знову прийшов сприятливий час», — зазначають організатори.

Дійство зібрало не тільки місцевих мешканців, а й жителів сусідніх парафій із Калуша, Підгірок, Загір’я, Височанки, Підмихайля та інших. Вдало підібрані ролі, реалістично пройдені стації та музичний супровід перенесли молільників на імпровізовану Голгофу.

«Чи пробудила християнські серця до покаяння “Зображальна хресна дорога”? Однозначно так, бо байдужих до неї не залишилося. Старші плакали, молодь вдумливо вдивлялася, а діти, емоційно перебігаючи стаціями, уже на майбутні роки обирали, ким вони хочуть бути у постановці, коли виростуть», — розповідає Оксана Ляхович.

У наступні тижні Великого посту Хресні дороги плануються також на інших парафіях. Зібрані пожертви опісля Великодня спільнота “Дар” передасть для потреб українських Захисників.

Повідомила Оксана Ляхович