Анонс! Відпустовий центр Симеона Лукача запрошує на Великопосні молитовні чування

Як і щомісяця, Відпустовий центр блаженного священномученика Симеона Лукача запрошує паломників на нічні чування. Цього разу вони відбудуться 28 березня. Їх очолить Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Владика Андрій Хім’як, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

«На жаль в Україні триває війна, а тому ми зобов’язані надалі бути витривалими в молитві за наших Захисників. Як і завжди, головним наміром молитовних чувань у Старуні стане молитва за перемогу та мир у нашій Батьківщині-Україні. Молитва для України у цей тяжкий час дуже необхідна. Зло не можна перемогти злом, тільки молитва здатна подолати його. Для нас, християн, перебувати в молитві у час Великого Посту є обов’язком», — зазначають священники Відпустового центру.

У зв‘язку із перебуванням у часі Великого посту змінилася й програма чувань. Вірні молитимуться, Час VI, Хресну дорогу та Літургію Напередосвячених Дарів.

Програма чувань:
18.00 – Час VI;
18.30 – Наука від Владики Андрія;
19.00 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами блаженного Симеона Лукача;
19.10 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм);
19.40 – Хресна Дорога. Хода зі свічками; проповідь;
20.40 – Архієрейська Божественна Літургія Напередосвячених Дарів;
21.30 – Завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою.

Велике прохання до душпастирів, які будуть брати участь у чуваннях, взяти із собою ризи багряної барви, а також Служебники з текстом Літургії Напередосвячених Дарів.

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства Покаяння або ж мати духовну розмову зі священнослужителями Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Єднатися у спільній молитві онлайн можна за посиланням у Facebook 

 

Джерело