У Підгір’ї для дітей провели «Веселі канікули з Богом – 2023»

У період із 26 по 30 липня на парафії Різдва Христового та св. Миколая, що у селі Підгір’я, Богородчанського протопресвітеріату, з ініціативи о. Миколи Фреїшина проходили «Веселі канікули з Богом – 2023».

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Микола Фреїшин, парох храму.

Впродовж п’яти днів тривало справжнє свято спілкування, веселощів і духовного зростання.

«Аніматори щодня наполегливо і завзято закладали фундамент милосердя у маленькі серця і душі дітей парафії – дітей України, яка зараз так відважно бореться за мирне небо і перемогу!», — розповідає священник.

Зазвичай день розпочинався молитвою та музичною руханкою, під час яких аніматорам завжди вдавалося згуртувати дітей та налаштувати на щиру спільну роботу.

Щоденні молитви, молебні із священником, катехизаційні науки нагадували дітям про духовне підґрунтя веселих канікул з Богом. Опісля відбувались цікаві фото-квести, командні змагання, естафети, конкурси, забави. Також були веселі ігри на стадіоні й у спортзалі місцевого ліцею. Діти парафії мали чудову нагоду не тільки весело відпочити, але й ближче пізнати Бога.

Запам’яталася дітям зустріч з поліцейськими. Ювенали розповідали про основні правила дорожнього руху, як поводити себе в транспорті, відповідали на питання дітей. Під час заходу бажаючі мали можливість одягнути поліцейське спорядження, сфотографуватися в їхньому автомобілі, подати команду у гучномовець.

Останній день був особливим. Діти раділи, що так незабутньо провели канікули з Богом, і водночас сумували, що так швидко промайнув час. Вони прощалися зі своїми улюбленими аніматорами, які об’єднали їх у справжню велику християнську родину.

«Парафіяльні управи храму Різдва Христового та св. Миколая, діти та батьківська громада щиро вдячні всім аніматорам за їхню нелегку та таку важливу у теперішній час місію – допомогти молодому поколінню знайти дорогу до Бога, вдячні дирекції Підгірської гімназії за підтримку у проведенні «Канікул з Богом», смачне частування та щирість і небайдужість! Нехай наш Небесний Отець благословляє їх і всі їхні починання на прославу Бога і України!», — зазначає парох храму.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ