Медики Долини відбули прощі-мандрівки різними куточками України

Вже стало доброю традицією для медиків Долини з нагоди професійного свята та інших державних і церковних свят відбувати прощі-мандрівки різними мальовничими і духовними куточками України.

Зважаючи на встановлення нової дати Дня медичного працівника, 27 липня, на свято великомученика Пантелеймона-лікаря, (за новим стилем), капелан лікарень м. Долини о. Ігор Ліпчанський, разом з медичним реєстратором Володимиром Сливком та працівниками в кількості 55 осіб вирушили у особливе паломництво.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Ігор Ліпчанський.

Мандрівку розпочали із Божественної Літургії в старовинному храмі св. Пантелеймона, який був побудований у XII ст., в с. Шевченкове, Галицького протопресвітеріату.

Опісля Літургії усіх чекала приємна несподіванка: отець-капелан уділив благословення подружжю медичних працівників, які в той день відзначали 45 років спільного життя.

Далі з розповіддю про історію храму та маленькою екскурсією поділився о. Ігор Пасєка, співслужитель цього храму.

Наступною зупинкою був Крилос — Давній Галич. Відвідини тодішньої столиці Галицького князівства розпочали з Княжої криниці, Хресної дороги і завершили в храмі перед Чудотворною Галицькою іконою Божої Матері, де помолилися молебень.

Мандрівка продовжилася відвідинами Марійського відпустового центру у Погоні, де паломники також молилися на Хресній дорозі, яка привела до величного храму. На цьому місці отці-монахи радо зустріли прочан і уділили їм повний відпуст.

«Потім помолилися разом з отцями Вечірню, оглянули красу храмів і довкола них. Піднесені і наповнені духовною силою, під гарні українські пісні, працівники поверталися додому, щоб з новими силами здійснювати своє служіння хворим», — зазначає о. Ігор Ліпчанський.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ