У Новому Мартинові відбувся IV фестиваль «Дністрова хвиля»

Минулих вихідних, у душевній та творчій атмосфері, на території релігійно-історичного комплексу «Гора над Дністром» у с. Новий Мартинів відбувся вже IV фестиваль духовної та патріотичної пісні «Дністрова хвиля».

Про це пишуть на фейсбук-сторінці Бурштинської міської ради.

На початку заходу всі присутні глядачі доєдналися до виконання духовного гімну «Боже Великий, Єдиний». А відтак учасники фестивалю хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх Героїв, хто поліг на полі бою, відстоюючи волю й незалежність нашої держави.

За словами отця Дмитра Шмігеля, протопресвітера Бурштинського, основне завдання фестивалю — популяризація духовної пісні та ділення любов’ю між молоддю, парафіянами, колективами та всіма присутніми для того, щоб піднести ступінь важливості духовного життя людини.

«На фестивалі лунали твори у виконанні  вокальних ансамблів, сімейних дуетів та окремих виконавців Бурштинської громади, а також сусідів із Рогатинської та Галицької громад. Вони вшановували пам’ять Героїв, мужність та героїзм наших захисників у піснях, музичних композиціях, словах. Зачарували глядачів і танцювальні колективи», — йдеться у дописі.

Майже у кожного учасника фестивалю хтось із рідних на війні, тому цього дня свої пісні вони виконували з особливим трепетом.

Також на гостей чекали цікаві локації — козина лісова ферма «Organic cheese», фотозони, ярмарок, смачна кухня, розважальні майданчики для дітей.

Кожен з учасників отримав диплом та патріотичний подарунок від Бурштинської міської ради.

«Духовні та патріотичні пісні піднімають наш дух і допомагають нашим Воїнам боротися з ворогом. Наш фестиваль — це частинка великої пошани нашим Героям, всім тим, хто захищав і захищає мир та спокій на нашій Україні», — сказав у вітальному слові міський голова Бурштина — Василь Андрієшин.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ