У Меморіальному сквері відбувся захід вшанування памʼяті

Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківському меморіальному сквері відбувся захід вшанування памʼяті  Героїв Небесної Сотні, які 9 років тому віддали своє життя Майдані.

У поминальному молінні взяли участь душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема, священники Івано-Франківської духовної семінарії, родичі Захисників, представники влади та небайдужі жителі міста Івано-Франківськ.

Молитовне віче проходило під вокальний супровід братів-семінаристів.

Всі присутні спільно молились панахиду за усіх невинно вбитих українців. А також міський голова Івано-Франківськ Руслан Марцінків разом з родиною Гурик вперше вручали відзнаки міського голови «Зміни світ на краще ім. Героя Небесної Сотні Романа Гурика» активістам та патріотам нашої громади. Таку відзнаку отримав також о. Маркіян Букатчук, директор Католицького ліцею імені Василія Великого.

Опісля мати Героя України Романа Гурика сказала:

«Серед нагороджених — багато молоді й школярів. Попри все, ви посміхаєтесь і від вас йде позитивна енергетика. У мене двоякі відчуття: мені сумно і боляче, бо 9 років тому загинув мій син, але завдяки вам і вашому сміху, я розумію, що життя триває…».

«За ці роки, на превеликий жаль, кількість тих, хто віддав своє життя за незалежність України зросла. Тому наш святий обов’язок — вистояти у цій боротьбі та перемогти! Вічна пам’ять Героям!», — написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй фейсбук-сторінці.

Через повітряну тривогу захід вшанування памʼяті завершився у бомбосховищі Івано-Франківського національного драмтеатру.

Фото: міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків