У Крихівцях відбулися заупокійні моління за засновником Згромадження Воплоченого Слова — о. Карлосом Буелою

У вівторок, 25 квітня, в Івано-Франківську на парафії свв. Кирила і Методія, що при монастирі Згромадження Воплоченого Слова, відбулися заупокійні богослужіння за отцем Карлосом Буелою, ВС, який нещодавно помер у Генуї, Італія.

Моління відбулися за участі всієї Чернечої Родини Воплоченого Слова в Україні. У поминальних богослужіннях взяли участь священники української Провінції ЗВС, сестри СГДММ та члени III Чину Чернечої Родини Воплоченого Слова. Про це повідомляє пресслужба Згромадження.

Поминальні богослужіння розпочались Божественною Літургією та панахидою, яку очолив протоігумен ЗВС в Україні о. Антоній Вацеба, ВС.

Отець Антоній згадав основні важливі події з життя отця Буели, а також звернув увагу на те, як отець-засновник власним прикладом навчив нас любити Церкву. Наша любов до Церкви конкретно повинна проявлятися у любові до так званих «трьох білих речей»: Євхаристії, Богородиці та Папи. Опісля Літургії й панахиди також відбувся чернечий парастас за покійним отцем Карлосом.

До слова, подібні поминальні богослужіння відбуваються й в інших провінціях ЗВС по цілому світі, головно у м. Генуя в Італії похорон відбувся 26 квітня, а згодом тіло перправлять у м. Сан-Рафаель в Аргентину до матернього, першого дому Згромадження, де й похоронять отця Карлоса Буелу.

Нагадаємо, що 23 квітня 2023 року, о 16:40 год, на вісімдесят другому році життя, упокоївся у Бозі о. Карлос Міґель Буела, ВС, засновник Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Перед відходом до Господа отець Карлос, ще перебуваючи при свідомості, зміг прийняти Святі Таїнства. А Святіший Отець Франциск, Папа Римський, дізнавшись про передсмертний стан отця Карлоса, 20 квітня повідомив у телефонній розмові Протоігумену ЗВС в Італії, що уділяє отцю Карлосу своє Апостольське благословення та повний відпуст.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ