У храмі Вознесіння Христового с. Підпечери урочисто відзначили храмовий празник

У четвер, 25 травня, у храмі Вознесіння Христового, що у с. Підпечери, Тисменицького протопресвітеріату, відбулось святкування престольного празника.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Роман Шиндирівський, адміністратор святині.

Храмовому святу передували триденні реколекції, які провів о. Василь Савчин — душпастир Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Беручи участь у різноманітних богослужіннях, розважаннях, науках, Святих Таїнствах Покаяння та Євхаристії, вірні духовно приготовлялися до парафіяльного торжества.

Оскільки цього року свята Церква відзначає 400-ліття від мученицької смерті свщмч. Йосафата, парафіяни мали змогу отримати благословення мощами українського святого.

У четвер, у день празника Вознесіння Господнього, відбулась Божественна Літургія та молебень до Пресвятої Богородиці, які очолив протопресвітер Тисменицький прот. Роман Микієвич у співслужінні реколектанта о. Василя Савчина, о. Петра Малецького та адміністратора парафії о. Романа Шиндирівського.

Після традиційного «Многоліття» усі процесійно вийшли на церковне подвір’я, де відбувся чин освячення новопоставленого хреста та освячення води.

На завершення всіх вірян на храмовому святі поблагословили освяченою водою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ