![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/348861382_1989593684712737_2482619444196496979_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/348861382_1989593684712737_2482619444196496979_n.jpg)
Це вже третій візит, який діє в рамках проєкту «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні». Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу.
У часі візиту благодійники зустрілися з парафіяльною спільнотою й обговорили суть та цінності християнського волонтерства, зокрема роль волонтерів у суспільстві. Згодом відбувся спільний перегляд фільму про отця Омеляна Ковча, який потрапивши до концтабору, продовжував служити людям. Усі присутні дійшли висновку, що бажання допомагати ближньому є великою силою.
«Нам дуже приємно бачити серед активних парафіян людей різного віку, які мають бажання творити добрі справи», — розповідають волонтери.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ