У храмі Різдва Пресвятої Богородиці молитовно розпочали новий навчальний рік

У п’ятницю, 1 вересня, відзначаємо дві визначні дати — початок нового літургійного року, який цього річ знаменує перехід УГКЦ на календар за новим стилем та День знань й початок нового навчального року.

З цієї нагоди у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату міста Івано-Франківськ, відбулася Божественна Літургія для викладацького складу та студентства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Про це пишуть на фейсбук-сторінці парафії.

Щоб молитовно розпочати навчальний рік, у святині зібралися десятки першокурсників та викладачі вищого навчального закладу.

«Вчитися і навчати задля кращого майбутнього нашої Батьківщини — України», — такими словами привітав присутніх віце-парох храму о. Микола Шиманський.

У цей день присутні підносили молитви за Батьківщину-Україну, наших мужніх Воїнів, всіх освітян, викладачів та студентів.

«Просимо Господнього благословення для всіх, хто сьогодні вперше сідає за шкільну парту чи приходить до студентської аудиторії», — зазначили душпастирі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ