Католицький ліцей святого Василія Великого проводить ребрендинг корпоративного стилю

З благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, Івано-Франківський приватний ліцей «Католицький ліцей святого Василія Великого», засновником якого є Івано-Франківське Архієпархіальне Управління УГКЦ, оголошує про впровадження власного корпоративного стилю.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці навчального закладу.

Ліцей, історія якого розпочалась ще на початку ХХ ст., успішно продовжує традицію католицького шкільництва в Івано-Франківську. Фундаментом для успішного освітнього закладу, засновником якого є Церква, є її Соціальна Доктрина із принципами особистісності, солідарності та субсидіарності, а також загального блага. 

Окрім того, церковні освітні заклади покликані будувати свою стратегію на чотирьох стовпах — літургії, дияконії, мартирії та койнонії. Іншими словами — завданням католицької школи є молитися, служити та свідчити, творячи спільноту. Саме це ставить собі за мету Католицький ліцей святого Василія Великого, памʼятаючи заклик Блаженнішого Любомира Гузара «виховувати людину в людині».

«Цим новим корпоративним дизайном ми хочемо засвідчити, що освіта — це не лише уроки, але й середовище. Ми створювали і створюємо естетичне середовище і візуальний стиль ліцею — це важлива його частина. Окрім того, сучасний ліцей потребує виразного лаконічного символу, який крізь роки асоціюватиметься в учнів з alma mater, та стане ознакою вихованих, освічених людей та головне — свідомих християн. Ми щиро дякуємо агенції «BRENDARI» за кооперацію та бездоганне виконання поставленого нами технічного завдання», — зазначає директор ліцею прот. Маркіян Букатчук.

Довідково:

В основі оновленого логотипу закладена перша літера імені нашого покровителя святого Василія Великого (330-379), яка органічно пов’язана з книжковою закладкою, яка відсилає до Книги книг — Святого Письма та підручника як символа знань. Збережно й основні атрибути — голуба, який є символом Святого Духа та миру і хреста Господнього.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ