У храмі Різдва Пресвятої Богородиці молилися за мир та перемогу України

У п’ятницю, 24 лютого, парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у місті Івано-Франківськ, молилися за мир та перемогу України. Таким чином долучившись до Всецерковного дня посту, молитви та милостині, проголошеного Блаженнішим Святославом напередодні річниці повномасштабної війни в Україні.

Аби занести до Господа свої молитви та найщиріше бажання перемоги, до святині завітали чисельно зібрані парафіяни. Очолили моління о. Віталій Сенько та о. Андрій Гумен, сотрудники храму.

Священнослужителі зазначають, що особливим моментом під час їхньої молитви була вервиця, де було згадано міста, які потерпіли від наслідків війни, молилися за кожну людину і за кожну сім’ю, яка зазнала зранення, а то й втрату близької людини.

«Кожен з нас сьогодні є воїном, на фізичному та духовному фронті. Ми боремось не лише з ворогом, якого бачимо, а й з ворогом, якого не бачимо — це є наш гріх».

На фейсбук-сторінці святині додали: «Тому в часі посту маємо якнайкраще утвердитися у нашій вірі й в наших добрих справах: сумного потішити, нагого одягнути, голодного нагодувати. Стараймось навчитися побачити нашого ближнього, принести йому надію – надію в перемогу та Воскресіння», — додали на фейсбук-сторінці храму.

«Дякуємо всім парафіянам, які чисельно долучилися до програми чувань, вірмо в силу нашої молитви, яка є нашою зброєю в перемозі над злом!».