«Лицарі Колумба» провели благодійну акцію у Калуші

Милосердя, єдність, братерство, патріотизм — саме ці риси є визначальними для чоловіків-католиків, які є членами братерської організації «Лицарі Колумба». І це вони щоразу підтверджують своїми справами.

Так, 17 лютого у храмі Святого Архистратига Михаїла в Калуші, при якому вже не один рік діє ця організація, було проведено чергову благодійну акцію для внутрішньопереміщених осіб. Калуські «Лицарі Колумба» разом з отцями-сотрудниками храму роздали 200 продуктових наборів людям, які цього потребують. 

Як розповів очільник Калуських «Лицарів Колумба» Богдан Пасічник, це стало можливим завдяки тісній співпраці українських та польських братів. На сайті організації була відкрита попередня реєстрація і в зазначений час ті, хто подав заявку змогли отримати допомогу.

Настоятель 100-літнього храму отець Іван Бігун висловив щиру подяку всій світовій спільноті «Лицарів Колумба» за таку необхідну зараз гуманітарну ініціативу для українців. Також він розповів, що днем раніше братство «Лицарів Колумба» при храмі розпочало молитися Дев’ятницю до Святого Архистратига Михаїла у наміренні перемоги України та настання миру.

«Милосердя щодо ближніх є найкращим виявом справжньої християнської любові», — підкреслив отець Іван Бігун.

Повідомила пані Ірина Савка