У Хотіні відбулися Дні духовної віднови

З 16 по 18 серпня при парафії св. Миколая м. Калуш (Хотінь) проходили реколекції, присвячені 10-літтю освячення Патріаршого Собору в Києві.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомила п. Анна Грушевська.

Тематикою розважань постала цитата ап. Павла із послання до Колосян: «Скинути з себе стару людину і в нову зодягнутися». Тому за три дні молитовних практик вірні мали можливість «скинути свою стару людину», «спалити свої гріхи», а на третій день «стати учасниками світлого Воскресіння своєї душі», одягнувши «вінці небесної слави».

Щоденно молільники мали відновлення хресних обітів із відреченням сатани, робили загальний іспит сумління, жертвували Адорацію св. Таїн за мир в Україні, скористали зі св. Тайни Соборування. Три дні також вмістили 6 наук та молитви до 6 чудотворців і безсрібників Косми і Дам’яна, Кира та Івана, Пантелеймона і Єрмолая, яких споминається в Проскомидії.

Дні духовної віднови стали переміною життя для окремих учасників, які про це одразу засвідчили. Одна із паломниць поділилася своїми враженнями від пережитого: «Було лячно дивитися у дзеркало, бо там бачив свій образ, з яким треба було прощатися. Дуже ефектно відбувалося дійство, де ми брали листки із надписом «Мої гріхи» і їх спалювали — це надавало впевненості у перемозі над своїми хибами. Але, коли на третій день ми під співи та звуки дзвіночків одягали корони під привітання, непритаманне цим дням «Христос Воскрес», коли чули слова «Увійди в радість пана свого» — це була вершина всього. Дійсно, як апостолові Петрові, нам усім захотілося тут бути й не вертатися до своїх домівок. Дуже корисні дні. Чекаю наступного року».

Дні духовної віднови у передсвяття Преображення ГНІХ відбуваються при парафії уже вчетверте.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ