В Івано-Франківську відбувся храмовий празник собору Преображення Господнього

У суботу, 19 серпня, парафіяльна спільнота собору Преображення Господнього, що в Івано-Франківську, Західного протопресвітеріату, відзначила великий день – храмовий празник. З цієї урочистої нагоди відбулося святкування, на якому були присутні гості, парафіяльні спільноти та численна громада вірних мікрорайону Пасічна.

Про це зазначають на фейсбук-сторінці храму.

Центральною подією святкових урочистостей стала торжественна Божественна Літургія, яку очолив парох митр. прот. Борис Гобир у співслужінні запрошених гостей: прот. Євгена Андрухіва – голови Сакральної комісії Івано-Франківської Архієпархії, прот. Івана Стефурака – керівника Департаменту інформації Архієпархії та прот. Романа Боярського – пароха парафії Пресвятої Трійці у с. Клузів, а також парафіяльних сотрудників храму.

Розважання про зміст сьогоднішнього Євангелія та про розлогу історію цього свята і його значення у нашому духовному житті виголосив о. Євген Андрухів.

Після урочистої Служби Божої, процесійно вийшовши на подвір’я храму, душпастирі освятили воду та принесені вірними плоди.

Після молитви коротке повчальне слово мав о. Іван Стефурак, який побажав кожному із присутніх розуміти сьогоднішні Слова Отця Небесного (Мт. 17, 5), які пролунали до Спасителя на Таворі, також і відносно себе самих, що ми всі є улюбленими синами та доньками Його.

На завершення храмового празника за доброю традицією парафії відбувся благодійний ярмарок, де кожен охочий міг придбати для себе щось, підтримуючи у такий спосіб Збройні сили України

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ