У Катехитичному центрі при Архікатедральному соборі відбулась зустріч зі студентами-медиками

Нещодавно у Катехитичному центрі, який діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у місті Івано-Франківськ, відбулася зустріч зі студентами-першокурсниками фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету. Захід проходив у форматі «питання-відповідь».

На запитання молоді відповідав голова Комісії у справах родини й мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, сотрудник собору о. Юрій Прилепський, повідомляють на офіційному інтернет-ресурсі вищого навчального закладу. 

Разом з чисельно зібраними студентами, були присутні й викладачі медичного університету.

Спершу духівник розповів про свій шлях у священстві. Згодом говорили про досвід закордонного навчання, особливості та значення переходу на новий церковний календар та про духовну й освітню дисципліну, без яких важко досягти успіху. 

Відтак о. Юрій запропонував зробити такі зустрічі регулярними, а їх цікавинкою має стати спільний перегляд фільмів та обговорення.

Першим фільмом у списку, за рекомендацією кураторки однієї з груп п. Анни Добровольської, має стати стрічка про духовного велета української Церкви й народу Митрополита Андрея Шептицького.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ