У Катехитичній школі «Воскресіння» відбулося храмове свято

У Томину неділю, 23 квітня, парафіяльна катехитична школа «Воскресіння», яка діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі м. Івано-Франківська, урочисто відзначила свій храмовий празник.

З цієї нагоди, у каплиці Катехитичного центру, який функціонує при соборі, відбулися святкові моління та події.

Все розпочалося із Божественної Літургії, яку очолив о. Тарас Дзяйло, директор катехитичної школи. В часі богослужіння всі учасники катехитичної спільноти роздумувати над уривком із Євангелії про зустріч апостолів із Воскреслим Спасителем.

Під час Літургії кожен присутній мав змогу прийняти Ісуса Христа до свого серця у Таїнстві Євхаристії.

«Воскреслий Ісус справді дає радість тим хто Його шукає і за Ним іде, але найперше тим, Хто у Ньому перебуває», — зазначає директор катехитичної школи о. Тарас Дзяйло.

Відтак діти та батьки по-сімейному привітали о. Тараса Дзяйла із днем народження, а також катехитку Іванну Михайлівну. Після вітальних слів юні учасники поспішили до святкового стола, до підготовки якого спричинилися батьки та інші бажаючі.

Почастувавши, і дорослі, і діти могли спостерігати за виставою «Воскресіння», яку представила старша шкільна група.

«У цей день дякуємо Богові за всі ласки, одержані протягом року для нашої школи, і наших родин, які тут духовно зростають. Нехай це величне свято принесе в стіни нашої школи — добро і світло, затишок та Господню благодать і наповнить серця світлими почуттями віри, надії і любові», — зазначають батьки юних учасників катехитичної школи.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ