![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343076089_227773436510173_7251445164654679725_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343076089_227773436510173_7251445164654679725_n.jpg)
Такий напрям катехизації ще в 2007 році започаткував о. Юрій Трухан, з метою духовного виховання майбутніх поколінь. До щорічних заходів приєднюються діти, юнацтво, молоді сім’ї та всі охочі парафіяни.
«Йти по житті, долати перешкоди і проганяти темряву силою молитви, віри та добрих вчинків», — з таким гаслом розпочалися цьогорічні забави.
Спочатку учасники спільно молилися Воскресну молитву у храмі, а згодом перейшли на церковне подвір’я для проведення розваг. Вже традиційно дитяче свято завершилося солодким частуванням.
Повідомив о. Юрій Трухан