У катехитичній школі «Християнські зернятка» села Угорники урочисто завершився навчальний рік

Нещодавно у катехитичній школі «Християнські зернятка», що діє при парафії святого великомученика Юрія села Угорники, Східного протопресвітеріату, урочисто завершився 2022-2023 навчальний рік.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Юрій Трухан, парох парафії.

«Завершення — це початок. Дякували Господеві та нашим воїнам, що мали можливість навчатись, молитись, відпочивати та пізнавати Божу любов протягом 2022-2023 навчального року», — мовить о. Юрій Трухан.

У цей день на парафії відправили Божественну Літургію, а опісля неї відбулося вручення сертифікатів учням катехитичної школи.

Опісля на церковному подвір’ї для дітей провели ігри, банси, а також спільну трапезу.

«Дякую і молюсь за нашу катехитично-педагогічну спільноту, яка в цей нелегкий час війни зуміла духовно провадити і виховувати наше майбутнє — угорничан — молодих українців! Навчання завершилось і розпочався парафіяльний табір», — зазначає парох парафії.

Зазначимо, що школа заснована з благословення Митрополита Володимира Війтишина парохом парафії о. Юрієм Труханом у 2018 р. Б.

Як розповідає парох, провадять спільноту директорка прп. с. Тадея Вандяк — мироносиця, катехитки п. Ольга Кліщ, Софія Новосельська, Вікторія Митник, Діана Мажак та 8 парафіяльних аніматорів.

Школа налічує 75 учнів, а загальна кількість учасників парафіяльно-катехитичної спільноти становить 142 особи. Духовний супровід дітей провадять парафіяльні священники, зокрема о. Мирослав Татумиряк та о. Павло Баланюк.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ