Молодь парафій села Куропатники та села Коростовичі здійснили паломництво на Касову гору

У суботу, 10 червня, молодь парафій храму влкмч. Параскевії села Куропатники й церкви стратотерпців Бориса і Гліба села Коростовичі взяла участь у пішій ході на Касову гору, систему пагорбів поблизу міста Бурштина.

З села Куропатники 18 осіб вирушило пішки через село Коростовичі, де їх радо зустріли місцеві жителі, приготувавши солодкі частування. Зробивши зупинку на відпочинок, молодь з двох сіл рушили на гору. Йдучи по дорозі паломники молились вервицю, співали духовні та патріотичні пісні. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Богдан Коцовський.

Касова гора славиться історичними легендами та знаходиться на висоті 340 м. над рівнем моря. Опісля виходу на вершину настоятелі двох парафій о. Богдан Коцовський та о. Володимир Кліщ здійснили богослужіння.

У часі Літургії молодь мала нагоду приступити до Таїнства Покаяння та Таїнства Євхаристії. Свої молитви присутні підносили за перемогу України в російсько-українській війні та праведний мир на нашій землі, а також за хоробрих Захисників, які оберігають наш спокій.

«Опісля молитви всі учасники підкріпилися смачним обідом на природі, зробили пам’ятні світлини, та втомлені, але щасливі повернулися до своїх домівок», — зазначають організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ