![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343106262_245021241385581_6532868401013257043_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/343106262_245021241385581_6532868401013257043_n.jpg)
«З ініціативи настоятеля храму отця-капелана Івана Бігуна відбулася чергова та традиційна для нас усіх благодійна акція», — зазначають на фейсбук-сторінці храму.
Священнослужителі храму, зокрема о. Михайло Бігун, о. Любомир Гаєцький та о. Петро Тимцюрак, спільно помолились із людьми, а опісля розпочалася роздача продуктових пакунків.
«Щира подяка головному лицарю братерської організації м. Калуш п. Богдану Пасічнику та його дружині п. Тетяні Пасічник, а також всім причетним до цієї благої справи. Все буде Україна!», — написав о. Василь Бігун на фейсбук-сторінці храму.