У Голині вкотре відбувся ярмарок на підтримку українських Захисників

У неділю, 2 червня, у парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у селі Голинь, однойменного протопресвітеріату, відбувся благодійний ярмарок, кошти з якого спрямують на потреби Збройних сил України.

Даний захід, з ініціативи волонтерки та дружини військовослужбовця п. Яни Дюг, організували у рамках відзначення Дня Героя. Ініціативу вдалося реалізувати завдяки сприянню місцевих волонтерів, парафіяльного братства й сестринства, а також парафіяльної братерської організації чоловіків-католиків «Лицарі Колумба».

Розпочалося дійство з Божественної Літургії, яку очолив адміністратор храму о. Анатолій Козак, протопресвітер Голинський, у співслужінні о. Миколи Хомина, сотрудника парафії.

Відтак на церковному подвір’ї розпочався сам ярмарок — місцеві господині приготували велику кількість смаколиків, а мистецькі колективи народного дому с. Голинь презентували творчу програму. Про це йдеться на фейсбук-сторінці парафії.

Такі ініціативи реалізовуються в селі вже не вперше. Основною їхньою метою є вшанувати пам’ять полеглих Героїв України, зокрема з Голинської громади, та допомогти військовослужбовцям, які зараз знаходяться на лінії фронту.

Цього разу на потреби ЗСУ вдалося зібрати близько 105 тисяч гривень, а також 200 доларів, 100 крон та 10 євро.

«Дякуємо Богу за можливість жити й допомагати нашим українським Захисникам і Захисницям, які невтомно виборюють нашу перемогу! Дякуємо всім, хто спричинився до благодійного ярмарку! Разом ми творимо великі й добрі справи!» — зазначають священнослужителі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ