У головній святині міста нагородили юних переможців конкурсу «TELL ABOUT UKRAINE»

У пʼятницю, 11 листопада, в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового відбувся патріотичний захід «Наука та волонтерство заради миру».

Захід було створено до Міжнародного дня науки для миру й організовано Департаментом освіти та науки, а також Центром освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради.

Подія розпочалася із молебню за Захисників, за мир і перемогу в України, який очолив о. Іван Жук.

Після спільного моління у головній святині міста відзначили та нагородили переможців І Регіонального конкурсу відеосюжетів про Україну “TELL ABOUT UKRAINE” та їх керівників.

«Талановиті діти різними мовами представляли світові красу своєї рідної землі, її багатовікові звичаї та традиції, намагались показати той біль, який принесла нам війна. Тепер у кожному куточку земної кулі зможуть дізнатися про нас правду, бо дитячий голос неможливо не почути!», – зазначили організатори.

Наприкінці переможців та призерів нагородили грамотами та подяками Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Вручили також подарунки від партнерів.

«Висловлюємо велику вдячність за щиру молитву за Захисників України, дітей, педагогів, волонтерів, усіх українців, за спільне проведення патріотичного заходу, а також за нагороди! Бажаємо Божого благословення пароху парафії Воскресіння Христового, Архікатедрального і Митрополичого собору, митрофорному протопресвітеру Юрію Новіцькому, отцю Івану Жуку та всім священнослужителям Архікатедрального і Митрополичого Собору Святого Воскресіння Христового!» — зазначили на фейсбук сторінці Центру освітніх інновацій.

На завершення відбулася благодійна виставка-ярмарок, яку підготували вихованці Центру освітніх інновацій та керівники гуртків. На ній виручили майже 10 000 грн, кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України.