Митрополит Володимир вручив подяки волонтерам за невтомну допомогу українським воїнам

Сьогодні, 15 листопада, у конференц-залі Архієпархіального управління відбулося урочисте вручення подяк волонтерам, які доклали значних зусиль, щоб допомогти українським військовослужбовцям у непростий час війни. Захід очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, який нагородив всіх тих, хто спричинився до цієї благородної справи.

Подія розпочалася зі звернення о. Івана Жука — капелана Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради, який представив Високопреосвященному Владиці Володимиру всіх присутніх у залі волонтерів. Священнослужитель, зокрема, представив п. Марію Починок — директорку Центру освітніх інновацій.

Відтак зі своїм словом до гостей звернувся Митрополит Володимир:

«Насамперед дякую за цю вашу духовну співпрацю та підтримку, адже у цей складний воєнний час всі ми об’єднуємося і працюємо задля перемоги України та світлого завтрашнього дня. Мені дуже приємно, що ми всі разом творимо добро, чи це допомога на фронт, чи опіка над переселенцями. Тому наша спільна праця дає надію, що ми переживемо ці тяжкі часи, і будемо радіти перемозі у нашій вільній та незалежній Батьківщині».

Згодом п. Марія Починок висловила вдячність Архієрею:

«Ми вдячні Вам, Владико Володимире, за Вашу молитву, за благословення, за цю неймовірну силу, яку Ви даєте кожному із нас. Ці люди — воїни світла, добра та милосердя. Вашу молитву ми відчуваємо щоденно. Нещодавно в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового ми єдналися у молитві під час молебню, коли наші воїни проходили останні кілометри, звільняючи Херсон».

Опісля Митрополиту Володимиру вручили пам’ятні подарунки з нагоди дня народження, яке Архієпископ святкував декілька днів тому.

Наступною частиною заходу стало вручення подяк всім запрошеним гостям за невтомну волонтерську працю, спрямовану на благо українського війська та народу.

У цьому часі Владика Володимир нагородив відзнаками представників влади, військовослужбовців, керівників установ, які надають адміністративні послуги, працівників сфери освіти, зокрема, директорів ліцеїв, а також медиків, представників культурно-мистецьких колективів, священнослужителів-капеланів, волонтерів із Центру освітніх інновацій, українські родини, які також проживають за кордоном, які спільними зусиллями єднуються, щоб всілякими способами допомагати нашим військовослужбовцям.

Після вручення подяк о. Іван Жук висловив вдячність п. Марії, зачитавши подячну грамоту:

«Від щирого серця також дякуємо Вам, пані Маріє, тому що Ви є тою організаторкою, яка вміє єднати навколо себе всіх».

Насамкінець зустрічі Митрополит Володимир промовив до всіх зібраних у конференц-залі:

«Сьогодні кажемо Господу: “Слава Тобі!”. Дякую вам, що всі ми разом єднаємося у цій боротьбі, щоб перемогти. Повірте, що це станеться, адже Бог є з нами, Він добрий, і ми отримаємо нашу незалежність. Слава Україні!»

На завершення всі присутні молилися «Боже Великий, Єдиний» за нашу Батьківщину, після чого Владика Володимир уділив волонтерам своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ