У Галичі пройшов турнір з мініфутболу серед священників, присвячений ювілею міста

Цього року княжий Галич відзначає 1125-річчя з часу першої письмової згадки про місто. З цієї нагоди на стадіоні відбувся VII міжєпархіальний турнір з мініфутболу серед священнослужителів УГКЦ.

Перед початком змагань учасники турніру спільно помолились у церкві Різдва Христового, а потім пішою ходою рушили на стадіон. Про це інформує пресслужба Галицької міської ради.

Боже благословення всім присутнім уділив Владика Йосафат Мощич.

Міський голова Галича Олег Кантор у вітальному слові наголосив, що для галичан велика честь приймати в ювілейний рік міста представників духовенства з різних Архієпархій УГКЦ і побажав гравцям чесної та повної поваги до суперників.

У футбольних змаганнях взяли участь команди священників з Івано-Франківської та Тернопільської Архієпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Чернівецької, Коломийської й Мукачівської Єпархій.

У напруженій боротьбі заслужену перемогу здобули священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Друге місце посіла команда Стрийської Єпархії, а отці Сокальсько-Жовківської Єпархії стали третіми. Кращим воротарем турніру став отець Василь Фіголь, а кращим гравцем – отець Тарас Гуменник.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди – учасниці турніру отримали  кубки, грамоти та пам’ятні подарунки на згадку про Галич.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ