У франківському клінічному центрі паліативної допомоги відбулися особливі моління

Нещодавно, з нагоди Дня медичного працівника, у лікарняній спільноті Івано-Франківського обласного клінічного центру паліативної допомоги відбулися особливі моління.

Як відомо, цей день вперше встановлений в Україні на честь св. влкмч. Пантелеймона.

Про це зазначають на фейсбук-сторінці Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Захід у франківському госпісі розпочався із молитви, у часі якої присутні заносили прохання до Господа за медпрацівників ОКЦПД, їхні сім’ї і родини, а також за медиків, які віддали своє життя за волю й незалежність нашої держави.

Капелан закладу та голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії о. Ярослав Рохман наголосив на покликанні кожного медика служити хворим і обов’язково пам’ятати про своє відмінне здоров’я та самопочуття.

Керівниця установи п. Ірина Слугоцька привітала всіх зі святом і розповіла про найближчі плани. Урочистим моментом був святковий фуршет, під час якого працівники складали один одному привітання, побажання і провели час за неформальним спілкуванням.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ