У День Незалежності в Івано-Франківську молитовно вшанували пам’ять загиблих Героїв

Сьогодні, 24 серпня, українці відзначають 32-річницю Незалежності України. Однак вже другий рік поспіль ми святкуємо нашу незалежність в умовах повномасштабної війни. У цей пам’ятний день, на міському кладовищі міста Івано-Франківськ, відбулася панахида за Героями, які віддали своє життя за волю України, впродовж всього часу її державотворення.

Щоб помолитися та вшанувати Захисників, на кладовищі зібралися сотні людей — рідні та друзі загиблих, військовослужбовці, представники національної поліції та влади, духовенство різних конфесій, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста.

Захід розпочався з виконання Державного гімну України, а відтак відбулася панахида.

Заупокійне моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні Єпископа Богодчанського ПЦУ Феогноста Бодоряка, священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема ректора Івано-Франківської духовної семінарії о. Тараса Путька й настоятеля Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового о. Юрія Новіцького, та духовенства ПЦУ.

Своїм співом моління супроводжували брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

«Ніколи не забуваймо про мужність та жертовність наших Воїнів. Вічна пам’ять нашим Героям світла! Слава їм у нашій Батьківщині і в цілому світі. Слава Україні!», — мовив Владика Володимир.

Опісля панахиди Митрополит Володимир та Владика Феогност освятили свяченою водою могили Воїнів, які нещодавно загинули.

На завершення пам’ятного заходу відбулося покладання квітів до могил Героїв України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ