У Букачівцях найменші парафіяни плели вервиці

Нещодавно, 11 та 12 червня, при парафії Різдва Ісуса Христа, що в смт Букачівці, однойменного протопресвітеріату, відбулися особливі події парафіяльного життя.

У неділю, 11 червня, відбулася перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя. Святі Таїнства прийняли 19 дітей, які протягом тривалого часу готувалися, щоб впустити Живого Бога у своє серце.

У понеділок, 12 червня, у приміщенні парафіяльного дому у смт Букачівці, що при парафії Різдва Ісуса Христа, було проведено майстер-клас з плетіння вервиць для дітей Катехитичної школи та всіх охочих парафіян.

Вервиця — спеціальний атрибут для моління, який складається з хрестика, п’яти великих і 50 маленьких зерняток. Вона є однією з найулюбленіших молитов багатьох християн, а особливо в часі війни — це наша зброя у боротьбі з ворогом.

«Щодня молимось на вервиці й просимо миру для нашої багатостраждальної України. А тепер ще й будемо молитись на вервиці, яку виготовили власноруч, від цього наші серця наповнились величезною радістю», — зазначають учасники майстер-класу.

Окрім найменших парафіян смт Букачівці, о. Мирослав Любінець запросив й дітей із Катехитичної школи «Метаноя», яка діє при парафії Різдва Івана Хрестителя, що у селі Вербилівці.

«Виготовлені вервиці діти залишили собі, щоб молитися і просити заступництва у Божої Матері для наших Воїнів, а ми з батьками будемо продовжувати плести вервички й передамо їх нашим Захисникам», — розповідають організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ