При парафії свв. Кирила і Методія завершився літній християнський табір

Нещодавно при парафії свв. Кирила і Методія, що у Крихівцях, поблизу Івано-Франківська, завершився парафіяльний літній табір «Ораторій» на тему «Бути святим — це бути другом Христа», у якому протягом тижня взяли участь понад 130 дітей.

Священники, сестри-монахині, брати-семінаристи та близько 20 аніматорів щоденно допомагали організовувати християнське дозвілля для дітей.

Про це пише на своїй фейсбук-сторінці парох парафії о. Йосафат Бойко, ВС.

Діти були поділені на 4 команди, які були названі на честь чотирьох чеснот, що їх найбільше практикували у своєму житті покровителі команд — духовні лідери українського народу: «Любов» — Митрополит Андрей Шептицький; «Мир» — Блаженніший Любомир Гузар; «Єдність» — Святий Йосафат Кунцевич та «Мужність» — Патріарх Йосиф Сліпий.

Протягом дня учасники «Ораторію» мали насичену програму. Розпочинався день молитвою на Службі Божій у храмі, а також короткою наукою. Відтак всі збиралися на руханку, бо за словами о. Йосафата Бойка “здоровий спосіб життя — це невіддільна частина християнського способу життя”.

Організатори «Ораторію» подбали про різноманітні гуртки, кожного дня учасники команд мали можливість обирати заняття. Діти навчалися шити, варили мило, робили дзиґи, вертунчики з квілінгу та вервиці.

Після гуртків всі групи змагалися в естафетах на церковному подвірʼї, а один день табору був присвячений водним змаганням.

Також діти готували виступ на вечірню програму: придумували герб команди, займалися інсценізацією української пісні та готували концерт.

«Кожного дня молилися на вервиці та дізнавалися про покровителів команд — святих і праведників нашого народу. Дякуємо Богові за чудову можливість проводити час у такому прекрасному товаристві дітей, які люблять Господа Бога і Церкву. Кожен учасник отримав прекрасний подарунок — рюкзачок з емблемою вдячності з нагоди 10-ліття освячення храму. Дякуємо батькам, що вміють приділити час християнському вихованню дітей», — зазначає парох храму.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ