В архієпархіальному управлінні відбулася зустріч із Сестрами Служебницями Непорочної Діви Марії

У четвер, 15 лютого, у приймальні Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина відбулася зустріч із Сестрами Служебницями Непорочної Діви Марії.

Цього дня у приміщенні архієпархіального управління зустрілися представники Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в особі Митрополита Володимира, Владики Миколи Семенишина, о. Степана Балагури, синкела у справах духовенства та священничих родин, о. Тараса Путька, ректора Івано-Франківської духовної семінарії, о. Йосафата Бойка, ВС, синкела у справах монашества, й о. Івана Горнецького, допоміжного економа, із сестрою Христофорою Буштин, Провінційною настоятелькою СНДМ, та сестрою Надією Старжинською.

У часі робочої зустрічі духовенство спільно із сестрами обговорили служіння Згромадження Сестер Служебниць на Прикарпатті.

Окрім того, Митрополит Володимир подякував сестрам за їхню активну діяльність, постійну молитву та допомогу людям у потребі, зокрема у часі повномасштабної війни.

У рамках засідання було повідомлено, що 1 липня в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук очолить Архієрейську Божественну Літургію з нагоди 90-ліття утворення Європейської Провінції Співстраждання Матері Божої цього Згромадження.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ