Франківські мальтійці вкотре відвідали деокуповані та прифронтові території

Нещодавно волонтери Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ вчергове відвідали Херсонщину та передали гуманітарну допомогу для мешканців, які, попри постійні обстріли, залишаються на своїй землі.

«Цей візит є черговим актом солідарності та спільної відповідальності перед тими, хто потребує нашої допомоги найбільше», — зазначають волонтери.

Проєкт «Гуманітарна допомога для населення України» передбачає видачу 12750 наборів продуктів першої необхідності особам, постраждалим внаслідок війни на прифронтових територіях, особам на звільнених від російської окупації територіях, а також у містах та селах України, де люди живуть у надзвичайно важких умовах.

Допомога надається завдяки партнерству Мальтійської служби допомоги України з Zakon Maltański Polska Order of Malta Poland та підтримці програми співробітництва із розвитку Міністерства закордонних справ республіки Польща.

«Кожен набір продуктів — це вияв підтримки та знак турботи про ближнього. Крім того, наша мета полягає не лише в забезпеченні основних потреб, але й у наданні відчуття єдності та співпереживання для тих, хто переживає важкі часи», — йдеться у повідомленні.

«Дякуємо усім нашим партнерам, жертводавцям та друзям за те, що спільними зусиллями можемо продовжувати наші гуманітарні місії», — висловлюють вдячність волонтери.

Як зазначають мальтійці, непересічним виявом взаємодопомоги є залученість КП «Електроавтотранс Івано-Франківськ» як у пакуванні наборів, так і в постійному наданні транспорту для волонтерів в Івано-Франківську, тому особливо символічно цього разу допомога була передана безпосередньо для працівників ГКП «Херсонелектротранс», депо якого неодноразово потерпало від терористичних атак, що супроводжувались руйнуваннями та жертвами серед працівників.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ