«Цього року святкуймо Великдень у нас, а після перемоги ми приїдемо до вас», — Митрополит Володимир освятив паски для внутрішньо переміщених осіб

У четвер, 13 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир здійснив Чин освячення пасок для людей, які були змушені покинути свої домівки через російську агресію в Україні.

Після Чину освячення Владика Володимир звернувся до присутніх з вітальним словом:

«Ми у цей важкий день приймаємо вас з відкритим серцем. Знаємо, що ви були змушені залишити свої домівки й втікати зі своїх міст, та ця втеча не є постійною. Цьому нас навчає Ісус Христос, якому довелося втікати на руках матері з рідних країв, бо ворог хотів вбити Його. І сьогодні, у Великий Четвер, ми розважаємо над Христовими Страстями, та маємо пам’ятати: після смерті наш Господь воскрес. Так і ми з вами чекаємо цього воскресіння, яке неодмінно настане, бо з нами Бог, а ми всі єднаємося, від Сходу до Заходу».

«Пам’ятайте, що наші серця та домівки відкриті для вас. Нехай ця прикрість війни нас ще більше об’єднає у Божій любові. Бо ми всі — брати й сестри одного українського народу. Тож цього року святкуймо Великдень у нас, а після перемоги ми приїдемо святкувати Воскресіння до вас», — мовив Архієрей.

«Цим заходом ми хочемо привернути увагу до наших традицій, до нашої величної історії, яку росія хоче вкрасти у нас століттями. Сьогодні ми по-особливому молимось за те, щоб Господь зберіг наших воїнів та повернув наших синів і дочок живими й неушкодженими додому. Великдень символізує нове життя, тому ми щиро бажаємо, аби наше українське, мирне нове життя якнайшвидше настало», — додали організатори.

Насамкінець Митрополит Володимир окропив присутніх освяченою водою та уділив всім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ