Синкел у справах капеланського служіння відвідав Слобожанщину

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, з нагоди Нового року у прикордонні зони української Слобожанщини відбув свою чергову поїздку синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії —  о. д-р Василь Пасічник-Рак.

Отець Василь побував у місцях розташування одного з Івано-Франківських батальйонів.

Місія була багатогранною, оскільки на початок Нового року є важливим підтримати бойовий дух українських захисників. Зручним духовним засобом стали медальйончики, посвячені Блаженнішим Святославом Шевчуком. Воїни та місцеві жителі радо приймали такий подарунок і були щасливі з того, що Матір Божа й  Небесний Вождь — Архангел Михаїл є завжди і незмінно поруч.

Отець Василь привіз зі собою мощі святого Миколая Мир Лікійських Чудотворця, якими щедро благословив воїнів, які перебувають на позиціях поруч із ворожими кордонами.

«Всіх окрилював дух надії на перемогу та вищу силу з Небес. Святий Миколай наповняє духовними пахощами тих, які з вірою та любов’ю завжди шанують його пам’ять. Що ж краще за віру та любов?! У катакомбних умовах місцевих підвальних приміщень також було відправлено Літургії за Україну, за славну перемогу!».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ