Свято милосердя, щедрості та любові: Карітас підтримав дітей українських Захисників

У вівторок, 5 грудня, напередодні Дня святого Миколая, працівники та волонтери Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організували святкове дійство для дітей українських Захисників. Захід відбувся у рамках акції «Стань святим Миколаєм – підтримай дітей Захисників».

За словами працівників Карітасу, вони вже декілька років передають святкові подарунки дітям із тих сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Цього року подарунки, завдяки благодійній акції, отримали 1800 дітей, серед яких діти учасників бойових дій, які загинули, перебувають в полоні, були поранені, діти з інвалідністю та діти із багатодітних сімей учасників бойових дій.

На урочистостях до дня святого Миколая були присутні 250 дітей.

«Від святкового концерту вони отримали неймовірні враження та гарний настрій. Дітки розказали віршики для святого Миколая та разом з аніматорами активно потанцювали та отримали заряд бадьорості й позитиву на весь вечір. Насамкінець свята вони зустрілися зі святим Миколаєм й отримали довгоочікувані подарунки», — повідомляють на фейсбук-сторінці Карітасу.

Працівники Карітасу висловлюють щиру подяку всім благодійникам та меценатам, які підтримали благодійну акцію.

«Також дякуємо за підтримку студентам Івано-Франківського національного медичного університету й Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та волонтерам Карітасу. І всім людям доброї волі, які стали помічниками святого Миколая, щоб зробити справжнє свято для діток!» — висловлюють подяку благодійники.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ