Митрополит Володимир поблагословив учасників міжнародного форуму

У четвер, 7 грудня, на Прикарпатті відбувається міжнародний форум «Івано-Франківщина — надійний партнер». У заході взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Цього дня для дискусії зібралися представники органів державної влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, регіонів-партнерів іноземних держав, міжнародних організацій, представники духовенства, представники депутатського корпусу й науковці.

За словами організаторів, основна мета заходу — налагодження ефективної комунікації та взаємодії між владою, органами місцевого самоврядування та міжнародними партнерами; презентація потенціалу регіону та його співпраці з іноземними донорами, а також обговорення основних пріоритетів розширення співробітництва, враховуючи кращі європейські та світові практики й досвід.

Розпочався форум із виконання Державного гімну України. Відтак до благословення та вітального слова запросили духовенство.

Першим до присутніх звернувся Митрополит Івано-Франківський і Галицький ПЦУ Владика Іоасаф Висиликів, який привітав всіх зібраних у залі.

Своєю чергою Митрополит Володимир ствердив, що такі форуми — це найперше зустріч однодумців, тих, хто шукає шляхи до творіння добра та допомоги ближньому.

«І знаєте, таку працю ми зазвичай розпочинали із молитви й робили це для того, щоб Господь поблагословив нашу плідну працю на сьогодні й на майбутнє. Нині наша ненька-Україна переживає нелегкий час — війну. Однак, у скрутному становищі можна віднайти справжніх друзів, які вміють подати руку у час війни, біди й тривоги. Нехай Всемилостивий Господь завжди буде присутній з нами, зокрема на цьому форумі, аби праця була на благо українського народу й усіх потребуючих», — додав Архієпископ.

Відтак Митрополит Володимир уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Наступним до присутніх звернувся Владика Феогност Бодоряк, Єпископ Богородчанський ПЦУ, який також привітав всіх зібраних у залі й побажав спільно крокувати до української перемоги.

«Я переконана, що усі разом ми переможемо, бо ми сильні й незламні. Ми такі, як наші Захисники й Захисниці, незламні воїни, ми працюємо, і ніхто не опускає рук. Перемога наша в тому, що ми – разом, що ми — єдині. І в єдності наша сила! Ваша віра дає нам силу працювати й розвивати область, попри війну», — сказала Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Продовжився захід дискусійними панелями, у часі яких присутні роздумували над тим, як покращити співпрацю із партнерами.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ