Священнослужителі сім’ями допомагають сортувати гуманітарну допомогу з парафій Архієпархії

Відгукуючись на заклик Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, численні парафії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже декілька днів звозять продукти харчування, постіль та інші необхідні речі для потребуючих.

Парафіяльні священнослужителі привозять необхідні речі, які люди на місцях принесли до Архієпархіального антикризового координаційного центру, штаб якого знаходиться на території Архієпархії.

Опісля волонтери, здебільшого це священнослужителі зі своїми сім’ями, працівники Архієпархіального управління та студенти-семінаристи, сортують їх та готують до відправлення для потребуючих.

Пригадуємо, що Митрополит Володимир у своєму зверненні просив про наступне:

1) Організувати збірку продуктів довготривалого зберігання та наповнити у наших парафіях кошик для потребуючих.

2) Парохам зголоситися до Курії нашої Архієпархії та подати інформацію щодо можливості надання вільних парафіяльних будинків та про те, хто з вірних має можливість прийняти біженців.

3) Подати до Архієпархії інформацію про наявність підвальних приміщень наших храмів та відкрити їх, щоб при потребі їх можна було використати як бомбосховища.

4) При заклику медичних служб просимо ставати донорами та здавати кров для допомоги нашим військовим та усім потерпілим, щоб врятувати життя.

Про всю діяльність Координаційного антикризового центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ ми будемо інформувати вас у щоденних інформаційних повідомленнях. Слідкуйте за ними на нашому сайті та у соцмережах.