Спільноти «Матері в молитві» з Івано-Франківська взяли участь в особливих моліннях у Старуні

У п’ятницю, 3 березня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що у Старуні, лунала особлива молитва, в якій взяли участь “Матері в молитві” із різних парафій м. Івано-Франківська.

Моління очолив о. Юрій Сидір, священник Відпустового центру Симеона Лукача, та о. Іван Харевич, префект Івано-Франківської духовної семінарії.

«Минає перший тиждень Великого посту. Особливий час, який маємо присвятити нашій душі. Богослужіння, які маємо в цьому прекрасному часі, дуже добре цьому сприяють. Одним з богослужінь, які дуже люблять наші люди є Хресна дорога», — зазначають на фейсбук-сторінці відпустового центру.

Вже традиційно, участь у богослужіннях в першу п‘ятницю місяця взяли близько двохсот жінок з Івано-Франківська, які є учасницями спільнот «Матері в молитві» із різних парафій міста.

Цього дня священнослужителі адаптували тексти роздумів до Хресної Дороги під назвою «Страсті Христові», які свого часу написав Ґуалтьєро Бассетті, архієпископ Перуджі.

Під час роздумів кардинал порівняв страждання Христа із драмами сучасності: стражданнями дітей, що зазнали насильства, болю війни та важкого становища біженців.

Наприкінці Хресної Дороги священники прочитали зворушливу молитву, в якій йшлося про хрести нашого часу: про переслідування християн, тероризм, фундаменталізм і самотність літніх осіб.