Спільнота духовної семінарії провела традиційні нічні чування у Крилосі

У понеділок, 12 грудня, у Відпустовому місці Крилос відбулися останні в цьому році щомісячні нічні чування, які провела спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Молитовні чування розпочалися із Великої Вечірні, яку очолив духівник Івано-Франківської духовної семінарії о. Юрій Павлюк у співслужінні диякона Тараса Дзяйла — префекта семінарії.

Після богослужіння о. Юрій виголосив повчальну науку для всіх паломників, в якій наголошував над покликанням до радості, і як осягнути радість у Христі саме в цьому передріздвяному часі. Також духівник семінарії пригадав про подвиг та служіння святого Апостола Андрея Первозваного, якого пам’ять вшановуємо 13 грудня.

Нічні чування продовжилися Хресною дорогою, на якій духовенство, брати-семінаристи та паломники роздумували над стражданнями Христовими.

Наступною частиною молінь став Акафіст до Крилоської Богородиці. В часі цього богослужіння віряни прихилялись до Чудотворної крилоської ікони Пресвятої Богородиці, а духівник семінарії о. Роман Кандрач помазував вірних єлеєм.

Найосновнішим та кульмінаційним моментом чувань стала Божественна Літургія у супроводі парафіяльного хору. Служба Божа завершилася молитвою за Україну — “Боже Великий, Єдиний”.