Щиро вітаємо Владику Миколу Семенишина з Днем народження та 18-ою річницею пресвітерських свячень!

Сьогодні Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин святкує своє 41-річчя. Символічно, що 18 років тому, в день свого народження, Владика Микола прийняв Таїнство Священства із рук Владики Софрона Мудрого.

Дорогий Владико Миколо!

У цей травневий день Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин,  Архієпархіальне управління, духовенство Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та вірні вітають Вас з Днем народження й річницею пресвітерських свячень і дякують Господу Богу за дар Вашого життя й служіння!

Дякуємо за Вашу мудрість і розважливість, за трепетність та відповідальність, з якою підходите до своїх архієрейських обов’язків, за щирість і любов у тих словах, якими ділитеся зі світом!

Серед усіх теплих слів привітань, насамперед зичимо Вам Божого благословення, а також миру на нашій рідній землі, бо всі ми його найбільше прагнемо та про нього молимося до Всемилостивого Господа.

Нехай Господь обдаровує Вас Своїми найщедрішими ласками, а Пресвята Богородиця завжди буде Вашою заступницею і помічницею!

На многії й благії літа, Владико Миколо!