Ще 80 тонн гуманітарної допомоги прибули до Сумської Військово-Цивільної Адміністрації

З моменту військового вторгнення росії в Україну, кожен мирний мешканець старається бути корисним. Так зародився не один волонтерський рух, щоби спільними зусиллями допомагати нашим воїнам та всім мирним мешканцям, які через обставини опинилися на передовій.

В цих днях в Архієпархіальному Координаційному антикризовому центрі вдалося зібрати чергову допомогу для потреб Сумської Військово-Цивільної Адміністрації. Цей гуманітарний конвой загалом складається з 80 тонн (4 фури). Напередодні допомога потягом вже прибула у м. Ромни, Сумської області.

Слід зазначити, що цю допомогу вдалося зібрати завдяки зусиллям чотирьох організацій, кожна з яких готувала одну фуру. Зокрема до допомоги долучилися: АТ «Прикарпаттяобленерго», Народний депутат п. Едуард Прощук, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ  та Асоціація територіальних громад Івано-Франківщини.

Серед речей, які вдалося передати – медикаменти, їжа довготривалого зберігання, засоби гігієни та одяг.

Пригадуємо, що з початку війни в Україні, до Координаційного антикризового центру меценати, доброчинці, священники з різних парафії, а також різні організації з-за кордону надсилають допомогу у вигляді найнеобхідніших речей та їжі. Після того, як волонтери все сортують, допомогу відправляють до найбільш потребуючих. Ще раніше такі «гуманітарні» фури поїхали до різних міст – у населені пункти Донеччини, Харкова та Сум.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ