Розпочався останній заїзд реколекцій для священників Архієпархії

У понеділок, 12 лютого, у стінах Івано-Франківської духовної семінарії розпочався останній заїзд реколекцій для душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, які проводяться з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Як ми зазначали раніше, кількасот священників Архієпархії мають змогу упродовж трьох днів спільно провести час, черпаючи із духовних реколекцій та спільно молячись, щоб опісля з відновленим духом продовжити душпастирську працю.

Цьогоріч реколекції відбуваються у IV заїзди. Перші три тури днів духовної віднови провадив о. Юрій Щурко — священнослужитель Львівської Архієпархії УГКЦ, декан Філософсько-богословського факультету, сенатор Українського Католицького Університету й голова Комісії кадрового забезпечення УГКЦ.

Останній, четвертий заїзд реколекцій відбувається під проводом преп. о. Йосафата Бойка, ВС, синкела у справах монашества Архієпархії та настоятеля парафії свв. Кирила і Методія м. Івано-Франківськ.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ — В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ розпочалися реколекції для священнослужителів

Програма реколекцій передбачає духовні науки, розважання, богослужіння Церковного Правила, ділення душпастирським досвідом, молитву за Україну, духовні розмови із реколектантом, запитання та відповіді.

Реколекції останнього заїзду, які проводить о. Йосафат, побудовані на темі «Священство — таїнство покликання і таїнство служіння для спасіння власної душі та повірених Богом душ».

Зокрема під час духовних наук душпастирі роздумуватимуть над тим, що кожен священник повинен постійно піклуватися про спасіння власної душі, розвиватися, вчитися і молитися, щоб могти якнайкраще послужити іншим, як навчає апостол Павло у Посланні до Євреїв (2,1-3): «Тому ми мусимо вважати дуже пильно на те, що почули, щоб, бува, нас не знесло з дороги».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ