При соборі Преображення Господнього провели бульбашкове шоу

У четвер, 2 листопада, при соборі Преображення Господнього м. Івано-Франківськ психологи Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели розважальне заняття для дітей у рамках благодійного проєкту «Надзвичайна гуманітарна ініціатива в Київській, Житомирській, Чернігівській та Івано-Франківській областях».

Дана ініціатива реалізується Архієпархією спільно з італійською організацією «Місія Калькутта» з 1 жовтня 2023 року й фінансується італійським урядом, а саме адміністрацією регіону Ломбардії.

Заняття з дітками проходять регулярно у різних населених пунктах Івано-Франківської області. Цього разу для найменших учасників парафіяльної спільноти собору Преображення Господнього психологи з аніматорами провели бульбашкове шоу.

«Бульбашкове шоу — це цікава та захоплива розвага для дітей, яка не тільки дозволяє гарно повеселитись, але й допомагає дітям розвивати їхнє уявлення, спостережливість та творчі здібності», — зазначає психолог п. Наталія Михайлів.

Такі заняття — це моменти, коли діти автоматично потрапляють у казку, і забувають про всі негаразди.

Метою праці психологів є подолання психологічних травм війни, як у внутрішньо переміщених осіб, так і в місцевого населення, а також відновлення внутрішнього ресурсу та психологічної рівноваги.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ