![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398176086_390957886588490_2443676302863220155_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398176086_390957886588490_2443676302863220155_n.jpg)
Про це пишуть на сторінці Карітасу.
Під час зустрічі працівники благодійної організації познайомили людей з ділами милосердя для тіла ближнього.
Допоміг у цьому пакет, який так і називається — «7 діл милосердя для тіла». Також з активом парафії обговорили суть і цінності християнського волонтерства.Крім того, відокремили найважливіші риси волонтерів.
«Щиро радіємо, що продовжуємо знаходити людей, які бажають творити добрі справи», — йдеться у дописі.
Робота здійснюється в рамках проєкту «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні» за підтримки Renovabis та Cnewa Canada.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ