При соборі Преображення Господнього відбувся літній табір «Світло Світу»

З 31 липня по 5 серпня на парафії св. Дмитрія в соборі Преображення Господнього, Західного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбувся дитячий табір «Світло Світу». У ньому взяли участь 200 дітей.

Про це розповідають на офіційній фейсбук-сторінці храму.

«Це був Богом благословенний тиждень. Разом з дітками ми пізнавали ближче нашого Господа, спільно молились, проводили майстер-класи з рукоділля, танцювали, співали та грали», — розповідають організатори дитячого дозвілля.

Кожного дня, так би мовити, «повітряною кулею» учасники табору подорожували країнами, серед них: країни Любові (1 Ів. 4.16), Віри (1 Ів. 5.5), Миру (Ів. 14.27), Милосердя (2 Кор. 9.7), Дружби (Мт. 5.14) та Подяки (2 Сл. 5.16-18), щоб нести нашому світу Світло, як заповідав нам Христос.

За словами аніматорів, багато хто вперше спробував і навчився шити та плести браслети, окрім того: «Ми дізнались, як за 20 хвилин зробити книжечку і як своїми руками створити красиву фоторамку та ліхтарик. Мали можливість зіграти у флорбол, що теж для усіх нас було вперше. Разом вигравали і програвали, раділи і сумували, співали й танцювали».

«Дякуємо Богу за чудову команду аніматорів та усіх організаторів, які сказали «так» на поклик послужити дітям нашої парафії. Дякуємо всім нашим учасникам та їхнім батькам за усмішки, довіру та за любов, яку ми відчували протягом всього часу разом. Усім дякуємо за молитву. Бог провадив, і ми всі це відчували», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ