Для дітей ямницької парафії провели табір у Яблуниці

У період із 31 липня по 5 серпня діти парафії святого Миколая, що у с. Ямниця, Єзупільського протопресвітеріату, взяли участь у християнському таборі, який відбувся у с. Яблуниця.

Табір для дітей організували та супроводжували о. Ярослав Рожак, сотрудник храму св. Миколая, та катехитка парафії п. Оля Рожак.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Ярослав Рожак.

У виїзному таборі, який проходив у гірській місцевості, взяли участь 34 дітей, віком 9 до 12 років.

Під час перебування в таборі діти підкорили гору Хом’як, найменшому учаснику було всього 5 років.

Протягом літнього відпочинку діти мали нагоду користати із насиченої молитовної програми та активного відпочинку. Зокрема, юні учасники молилися на Святих Літургіях та на вервиці у спільному колі.

Діти мали нагоду танцювати під час бансів, проводити цікаві розмови біля ватри, отримуючи позитивні емоції.

«Діти великі молодці. Насправді це було не дуже просто: сльози, страх, паніка, мозолі, але дітей мотивувало те, що підкорення цієї гори вони присвятили нашим Воїнам, яким так само не легко, проте вони не здаються. Дякуємо Богу та ЗСУ за ці чудові дні перебування з дітьми, за те, що можемо їх трішки повернути у безтурботне дитинство», — розповідають організатори.

«Це було неймовірно і неперевершено. Дякуємо всім за ці дні перебування разом. Дякуємо Богові та Воїнам ЗСУ, що дозволили нашим дітям подарувати усмішку», — зазначає п. Вікторія, мама одного з учасників табору.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ