При Католицькому ліцеї святого Василія Великого діятиме дитячий садочок

Вже зовсім скоро, завдяки зусиллям Івано-Франківського архієпархіального управління УГКЦ, відбудеться відкриття дитячого садочку, який стане структурним підрозділом Католицького ліцею святого Василія Великого. Окрім того, у навчально-виховному закладі є вакантною посада заступника директора з дошкільної роботи.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день завершуються ремонтно-реставраційні роботи у споруді майбутнього садочку, яка знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 16, де з 1885 по 1945 роки розміщувалась резиденція Станиславівських єпископів.

«Ми стараємось створити найкращі умови для того, аби діти зростали у любові та були щасливими, розумними та кмітливими! Адже раннє дитинство — це найголовніший вік у житті дитини. Саме тому публікуємо вакансію заступника директора з дошкільної роботи. Ми шукаємо енергійного, динамічного та досвідченого лідера, який буде відповідати за всі аспекти роботи у садочку», — зазначають на фейсбук-сторінці навчального закладу.

Довідка: Будівля колишньої резиденції Станиславівських греко-католицьких єпископів була повернута Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ у 2020 році. Вже незабаром, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, розпочались ремонтно-реставраційні роботи з метою подальшого облаштування дитячого садочка.

Деталі про вакансію за покликанням: https://www.work.ua/jobs/5685482/
Деталі щодо ремонтно-реставраційних робіт: https://ugccif.org.ua/budivnytstvo-dytiachoho-sadochku